O nás

  Působíme v oblasti značkové vlasové kosmetiky od roku 1994. Obor působení - vlasová kosmetika vysoké kvality a profesionální technika, která je maximálně šetrná a pečuje o Vaše vlasy.
      V roce 2005 jsme získali výhradní zastoupení firmy GoldenTech (Creo) pro ČR a SR, která byla světovým výrobcem profesionální techniky pro vlasový styling, ale i světovou jedničkou v šetrnosti. Naším hlavním cílem je maximální usnadnění práce a šetření času profesionálů (v kadeřnictví) i jejich zákazníkům a to za nejlepší ceny.
 
 
Naší prioritou je co nejlepší a nejkvalitnější péče o vlasy.
moto: Vše pro krásné a zdravé vlasy
 

 

 
V našem e-shopu Vlasy-kosmetika.eu nakupujete kvalitní profesionální výrobky za nejlepší ceny. Žehličky na vlasy, kulmy , fény na vlasy, stříhací strojky, nůžky, sušící helmy od firem Goldentech ( Creo ), Wella, Moser, Wahl, Valera, a vlasovou kosmetiku Wella, L´Oreal, Framesi,Black Professional, L´OVIEN ESSENTIAL, L´OVIEN LOVIN COLOR aj. Šampony, barvy na vlasy, melíry, kondicionéry, regenerace, laky, tužidla, gely a další přípravky pro nejlepší péči a nejsnadnější úpravu pro Vaše vlasy.
 

Tým Vlasy-kosmetika.eu Vám přeje příjemný nákup!

 
 

AKCE

Akční SLEVY

Produkty

Firmy

Domácí použití

Hlavní menu

 
 
 

DOPRAVA NAD
1.500 Kč
ZDARMA

 

 
 
 

          BC BIONECOSMETICS

       Black logo

         

                  
           

         Burgvogel Solingen
     
       DOVO Solingen
            MERKUR Solingen
           KELLER

           KIEPE

          


          Olivia Garden